Het Autosalon 2011 in Brussel is slechts enkele dagen onderweg, maar nu al een groot succes. De bezoekersaantallen zijn hoog en er is veel aanloop voor onze autohoogwerker: de Oil&Steel Snake 2010 Compact Rental Edition, geconstrueerd op een Renault Chassis.

De intensieve samenwerking met Renault werpt zijn vruchten reeds af, want de eerste twee orders voor deze autohoogwerker zijn reeds geboekt. Daarnaast zijn er ook nog diverse offerte-aanvragen. Een groot compliment voor Renault Benelux die alles top heeft geregeld. Zie hieronder een impressie van de Renault-stand op de beurs.

Autosalon tot zondag

De Autosalon 2011 is er nog tot a.s. zondag. U bent van harte uitgenodigd om langs te komen op onze stand 6.10 (Hal 6). Hier vind u ook nog de link naar kaartverkoop.

contactvraagoffertehurenbestel
Banner